تکیاد آموزش A تا Z لاراول با رویکرد ورود به بازار کار (پیاده سازی کامل فروشگاه فایل)

آموزش A تا Z لاراول با رویکرد ورود به بازار کار (پیاده سازی کامل فروشگاه فایل)

مدرس محمد جواد بخشی
این دوره آموزشی در حال بارگذاری است.
انجمن پرسش و پاسخ این آموزش
900,000 390,000 تومان
این دوره را می خرم

لاراول یکی از قدرتمند ترین و در عین حال ساده ترین فریم ورک های PHP هست. دلایل زیادی برای یادگیری لاراول در کنار سایر مهارت های طراحی و برنامه نویسی سایت وجود دارد. پیاده سازی یک وب سایت بدون استفاده از فریم ورک و تنها با زبان PHP علاوه بر اینکه زمان بر است، خطایابی و ایجاد امنیت مناسب در آن نیز کار سختی هست. از طرفی درآمدی که حاصل می شود با زمانی که صرف پیاده سازی شده است متناسب نیست. پس برای پیاه سازی بهتر، سریع تر و خواناتر نیازمند این هستیم که یک چارچوب کلی را حین پیاده سازی رعایت کنیم.

در دوره آموزشی صفر تا صد فریم ورک لاراول ، تمام نکات و بخش های مختلف این فریم ورک را به طور مفهومی حین پروژه ارایه داده ایم تا با کمک این فریم ورک قدرتمند، پروژه های خود را در کمترین زمان ممکن پیاده سازی کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. از نگاه دیگر بازار کار نیز درخواست زیادی برای جذب برنامه نویسان مسلط به فریم ورک لاراول دارد. زیرا شرکت های برنامه نویسی تمایل دارند تیم برنامه نویسی آنها در کوتاه ترین زمان ممکن و طبق یک قاعده مشخص پروژه های شرکت را پیاده سازی کنند. پس در یک نگاه جامع مزایای لاراول را می توان پیاده سازی سریع تر پروژه ها ، امنیت بالای کد نویسی ، استفاده مجدد کدها در چند پروژه و تقاضای زیاد بازار کار دانست. شما می توانید بدون هیچ سرمایه اولیه و بدون نیاز به کامپیوتر قوی این مهارت را یاد بگیرید و حقوق بسیار مناسب را همراه با مزایای دیگر در شرکت های برنامه نویسی داشته باشید. طراحی و برنامه نویسی سایت یک شغل امن هست که نیاز به هیچ سرمایه ابتدایی ندارد.

محتوای دوره و مسیر حرکت آموزش

دوره آموزش جامع لاراول به صورت کاملا پروژه محور است. در این دوره ابتدا به مباحث پایه ای پرداخته می شود تا با ویژگی های کلی لاراول آشنا شوید. سپس اقدام به پیاده سازی یک فروشگاه فایل کامل همراه با بخش مدیریتی و بخش کاربری با جزئیات و ایده های کاربردی می پردازیم. بخش نخست تا اتمام مفاهیم پایه ای، به صورت کاملا رایگان برای شما عزیزان قرار داده شده است. دوستان می توانید هم از طریق کانال آپارات وب سایت علمی آموزشی تکیاد و هم از طریق همین صفحه به این آموزش ها دسترسی داشته باشید. بخش دوم از ابتدای پیاده سازی پروژه اصلی را می توانید با پرداخت هزینه ای معقول خریداری کنید و بلافاصه به آموزش ها دسترسی داشته باشید.

نحوه پشتیبانی دوره به چه صورت است؟

علاوه بر اینکه مباحث به صورت کاملا واضح بیان شده است به طوری که هر برنامه نویس PHP کار که دانش متوسطی از PHP را دارد، می تواند با آموزش ها حرکت کند، یک گروه پرسش و پاسخ تلگرامی نیز برای دوستانی که آموزش را تهیه می کنند ایجاد شده است و پس از خریداری می توانید از بخش مدیریت برای هماهنگی عضویت اقدام کنید. در این گروه تمام دوستانی که مشغول به یادگیری این دوره هستند حضور دارند و در صورتی که مشکلی حین آموزش برای شما پیش بیاید در این گروه حل می شود. علاوه بر این بنده نیز به عنوان مدرس دوره در کنار شما دوستان در گروه حضور خواهم داشت و به سوالات شما پاسخ می دهم ( این مورد کمتر دیده می شود که مدرس یک دوره آموزشی حتی قابل دسترس باشد).
علاوه بر این موارد انجمن برنامه نویسی وب سایت علمی آموزشی تکیاد نیز به زودی فعال می شود و دوستان می توانند به تفکیک هر جلسه سوالات خودشون را در انجمن مطرح کنند.

من طراح سایت نیستم؛ چطور می تونم در این دوره شرکت کنم؟

لاراول یکی از فریمورک های PHP است؛ پس برای یادگیری آن نیاز دارید PHP را در سطح متوسطی بلد باشید. اگر با زبان PHP آشنایی ندارید و یا تا به حال برنامه نویسی نکردید، می توانید با دوره پیش نیاز های لاراول شروع کنید و در مدت زمان کوتاهی به جمع برنامه نویسان لاراولی بپیوندید.

نکات تکمیلی

این دوره به روز رسانی خواهد شد و با آپدیت های جدید نسخه لاراول مباحث به روز تر نیز اضافه خواهد شد. و تمام این موارد برای دوستانی که خریداری می کنند به صورت کامل قرار داده خواهد شد. کد برنامه هر 10 جلسه یک بار قرار داده می شود. هدف ما این است که شما خودتان مشغول به کد نویسی شوید تا چالش هایی برای شما پیش بیاید و با مطرح کردن سوالات در گروه هر چه بهتر این دوره را یاد بگیرید.

نحوه دریافت آموزش ها به چه صورت است؟

برای سادگی دسترسی به محض خریداری دوره، تمام لینک های دوره ( ویدیو ها و فایل کدها) از بخش لینک های دانلود همین صفحه قابل دسترس هست. ویدیو ها رمز دار هست و پس از خریداری می توانید با مدیریت در تماس باشید تا رمز مخصوص شما تولید شود. ویدیو ها تنها در یک کامپیوتر و برای یک فرد قابل استفاده است. هر گونه کپی برداری از محتوای دوره، استفاده چندین نفره از یک دوره خریداری شده و .. از نظر شرعی حرام و از نظر قانونی مجاز نمی باشد. از آنجایی که مخاطبین ما افراد محترم و با شعور اجتماعی بالایی هستند، هیچ نگرانی از کپی برداری و استفاده چندین نفره از یک دوره خریداری شده نداریم. طرف صحبت ما با افراد معدودی هست که این موارد را رعایت نمی کنند. دوستان قرار است که بعد از یادگیری این مهارت، ما کسب درآمد کنیم و بهتر است که از ابتدای کار با روش حلال این راه را شروع کنیم.
این پاراگراف را در ابتدی مسیر در این قسمت نوشته ام تا از نمایش چنین پیام هایی در تمام جلسات پرهیز کنیم تا تمرکز شما حین یادگیری از دست نرود.

امیدوارم که با هم یک دوره بسیار عالی و حرفه ای را داشته باشیم

برای ارسال دیدگاه باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.